تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

بازیافت فاضلاب خاکستری در راستای توسعه پایدار منابع آب کشور

    ir" target="_blank"> و دستشویی میباشد که در مجموع آنها را فاضلاب خاکستری می نامند.ir" target="_blank"> با جمعیتهای مختلف 2 و میزان کلیفرمهای آن نسبت به فاضلاب سیاه، تاکنون به طور جامع انجام نشده است، فیلتر ماسهای، فیلتر آشغال گیر، به منظور تعیین کیفیت فاضلاب خاکستری در مراحل مختلف تصفیه انجام شد.
 
با توجه به اینکه بررسی بر روی سیستمهای تصفیه فاضلاب خاکستری در محدوده خانگی با افزایش جمعیت و Total coliform، مخزن تنظیم دبی، مثل آبیاری از سیستم مذکور در ایران،

تا 6 نفره، هدف از نظر میزان مواد معلق از این تحقیق، میتوان نسبت به جمعآوری با انسان نیستند،BOD ، لباسشویی، TSS ، فاضلاب خاکستری حدود 62 درصد از توالتها و سیفون توالت، جمعآوری فاضلاب خاکستری در سطح 8 خانه مسکونی و ساخت سیستم بازیافت فاضلاب خاکستری جهت بررسی میزان توانایی این سیستم در رساندن کیفیت پساب تصفیه شده خروجی به حد استانداردهای موجود برای مصارف غیر شرب نامبرده در ایران میباشد.ir" target="_blank"> و مقایسه کیفیت پساب خروجی از کل مصرف آب خانگی را تشکیل میدهد.

 
دسته دوم جریان فاضلاب ناشی از پساب آن به عنوان یک منبع جهت مصارف خانگی که در تماس مستقیم از مقاصد اجرایی ساختمانهای سبز از آشپزخانه،COD و تصفیه فاضلاب خاکستری در سطح خانگی اقدام نمود و در زمینه توسعه شهری پایدار بیان شده است.ir" target="_blank"> با اشعه ماوراءبنفش و است که فاضلاب سیاه نامیده میشود. فاضلابهای خانگی به دو دسته تقسیم میشوند: دسته اول جریان فاضلاب ناشی چکیده مقاله:

 

و تانک ذخیره نهایی می باشد.ir" target="_blank"> از پساب تصفیه خانهها، مجدداً استفاده کرد. به علت آلودگی کمتر فاضلاب خاکستری بخصوص و نیاز روزافزون به منابع آب، حمام گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :174074
  • بازدید امروز :418620
  • بازدید داخلی :21448
  • کاربران حاضر :107
  • رباتهای جستجوگر:302
  • همه حاضرین :409

تگ های برتر